Skip to content

Prodej prostorné chalupy s dvěma byty a krásnými výhledy na Praze 5 – Lipence

Jílovišťská, Praha

11900000 CZK

Popis nemovitosti

Toužíte po útěku z paneláku do rodinného domku? Exkluzivně Vám nabízíme prodej nemovitosti ideální pro dvougenerační bydlení. Nemovitost se nachází v ulici Jílovišťská na Praze 5 – Lipence. V domě jsou DVĚ bytové jednotky se samostatnými vchody a oddělenými zahradami, které poskytují soukromí pro relaxaci.

Díky odděleným vchodům je také výhodné vytvořit si z jednoho bytu pasivní příjem a využít tuto možnost ke splácení hypotečního úvěru.

Dispozici bytu 3kk o výměře 54m2 v 1.NP tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostorná ložnice, dětský pokoj, který může sloužit také jako pracovna, koupelna s rohovou vanou a toaleta s bidetem, předsíň a chodba.

Dispozici bytu 4+1 o velikosti 83m2 ve 2.NP tvoří uchvacující obývací pokoj, díky velkému množství oken se jedná o prosvětlený byt s krásnými výhledy. Z obývacího pokoje je vstup do dvou ložnic, dále se v bytě nachází kuchyně, pracovna, která může sloužit také jako pokoj pro hosty, koupelna s rohovou vanou a toaleta s bidetem, prostorná předsíň a chodba.

Samotná lokalita nabízí bydlení v nádherné přírodě. Zároveň se však nemovitost nachází na okrajovém území hlavního města. V pěší dostupnosti zastávka MHD – bus 318 “ ´K Chatám” – 19 minut na smíchovské nádraží. V Lipencích najdete veškerou občanskou vybavenost jako je škoda, školka, knihovna, městský úřad, množství volnočasových spolků, letní kino, hřiště, sbor dobrovolných hasičů…

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Zvu Vás na prohlídku.