Skip to content

Prodej rodinného domu 134m2 v Jirnech

, Jirny

11500000 CZK

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji moderní rodinný dům o dispozici 4kk s užitnou plochou 134 m2. Dřevostavba/novostavba se bude nacházet v ulici Javorová/Lísková v okrese Praha-východ, Jirny. Jednotka je součástí dvojdomku. K domu náleží i pozemek o výměře 400 m2.

Dům má dvě nadzemní podlaží. Dispozici 1.NP tvoří zádveří, technická místnost, WC, chodba + schodiště, obývací pokoj, kuchyň + jídelna, garáž. Dispozice 2.NP je tvořena chodbou, třemi pokoji a koupelnou.

Budova je vyhotovena ve vysokém standardu. Všude v domě je podlahové topení, V každé koupelně je mimo podlahového topení také kombinovaný otopný žebřík. Tepelné čerpadlo VODA-VZDUCH zajišťuje nejen ohřev vody pro vytápění domu, ale rovněž přípravu TUV v domě. V obytných místnostech a na chodbě je položena laminátová podlaha, dlažba je položena v místnostech koupelen, WC, zádveří a technické místnosti. Okna a balkonové dveře jsou plastové a zaskleny izolačním trojsklem.

Vnitřní dispozici domu a interiér domu lze přizpůsobit individuálním požadavkům klienta před zahájením výstavby.

Obec Jirny sousedí na východě s hl. m. Prahou, městskou částí Horní Počernice a je na toto území navázána. Rozkládá se tedy asi dvacet dva kilometrů východně od centra Prahy a devět kilometrů jižně od města Brandýs nad Labem-Stará Boleslav. Slunný pozemek je situován v blízkosti Návesního rybníka, zámku, taktéž se zde nachází MŠ, ZŠ, restaurace. Autobusová zastávka je ve vzdálenosti 600m – autobus jezdí na zastávku metra B „Černý Most“.

Novostavbu lze financovat hypotečním úvěrem. Začátek výstavby do 3 měsíců od uzavření smlouvy o budoucí smlouvě kupní. Doba výstavby 4-5 měsíců dle klientských změn.

Pro více informací volejte vedoucímu projektu. Tel.č.: 608 762 911, popřípadě piště na e-mailovou adresu: info@e-p-d.cz