Prodej rodinného domu

Javorová, Jirny

Jako přímí majitelé nabízíme k prodeji levou část/polovinu projektu nízkoenergetické novostavby dvojdomku v dispozici 2x 4+kk na krásném, slunném pozemku o výměře 798m2 na rohu ulic Javorová – Lísková v klidné rezidenční části obce Jirny v blízkosti Klánovického lesa.

V tomto dvojdomku budou k prodeji dvě samostatné bytové jednotky, každá v dispozici 4+kk o užitné ploše 102m2 + pozemek/zahrada o výměře cca 399m2 s termínem dokončení výstavby konec léta 2023.

Dispozice: L/P strana domu s pozemkem 399m2: V 1NP se nachází zádveří s chodbou, ze které je vchod do obývacího pokoje s navazující jídelnou a kuchyní s výhledem do zeleně a vstupem francouzskými dveřmi na zahradu a terasu, dále je k dispozic šatna, koupelna se sprchou a WC.
Schodištěm se dostáváme do 2NP, kde je hala, tři samostatné, slunné pokoje, prostorná koupelna s vanou a toaleta.
Nad stropem je prostorná půda, která může sloužit jako praktický úložný prostor.

Stavba: zděná, zatepleno 15cm, na podlahách budou kvalitní laminátové podlahy a dlažba, schody obložené dřevem.
Podlahové vytápění ve všech místnostech a ohřev teplé vody bude zajišťovat v kombinovaném režimu tepelné čerpadlo, které disponuje rovněž funkcí klimatizace. Energetickou bilanci podporuje i instalace krbové vložky pro přípravu krbových kamen. Díky těmto zdrojům je dům řazen PENB do kategorie B.
Parkovací stání pro dvě auta bude zajištěno na pozemku před domem a opatřeno pojezdovými vraty na elektrický pohon s dálkovým ovládáním. Pozemek bude oplocen a k dispozici budou u domů i terasy.

V současné době je možné si zvolit zařizovací předměty jako je sanita, podlahová krytina, interiérové dveře apod., oproti nabízenému standardu. Katalog standardu k dispozici na vyžádání.
Ve fotodokumentaci jsou ilustrativní vizualizace budoucí stavby. Zařizovací předměty nejsou v ceně. Více info u makléře.

Obec Jirny se na východním okraji hlavního města Prahy a 1km od Klánovického lesa, který je součástí unikátní přírodní rezervace a je ideálním místem pro bydlení, aktivní odpočinek a relaxaci.
V místě je veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody, kulturní centrum).
Rozsáhlé možnosti turistiky, cykloturistiky a dalších sportovních aktivit.

Spojení MHD, na metro B, Černý Most cca 25 minut, zastávka BUS cca 5 min. od pozemku. Autem do centra cca 25minut.
To vše zaručuje novým majitelům příjemné bydlení.

Kontakt

Česká republika

Exclusive Private Development s.r.o.

Kancelář: Urxova 8, 186 00 Praha 8
Sídlo: Trytova 1121/5, 198 00 Praha 9

Telefon

+420 608 762 911

E-mail

jaroslav.pesek@e-p-d.cz

Chorvatsko

Exclusive Private Development d.o.o.

Kancelář: Blata 71 Vodice

Telefon

+385 95 5290 548

© 2022 | Exclusive Private Development