Skip to content

O nás

Společnost EPD byla založena v roce 2011, avšak kořeny této společnosti sahají až do roku 1998. Od tohoto roku se intenzivně věnujeme developerské činnosti a realitnímu trhu na území České republiky a Švédska. Vzhledem k faktu, že jsme na trhu v daném oboru více jak 20 let, jsme schopni zrealizovat požadavky převážné většiny klientů, kteří jsou na strastiplné cestě při hledání a zajišťování nového bydlení.

Baví nás tvořit luxusní bydlení. Naším záměrem je plnit sny o bydlení. Proto veškeré rekonstrukce a stavby vytváříme vždy tak, aby v nich mohl kdokoliv z nás bydlet, tj. kvalitně, v nadstandardním provedení, s láskou a péčí. Všechny materiály a zařízení vybíráme osobně, pečlivě zvažujeme každý detail každého projektu.

Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu, stojíme si za naší prací, proto na veškeré zařizovací předměty a stavební práce v rámci rekonstrukce nemovitosti svým klientům poskytujeme záruku 2 roky od podpisu kupní smlouvy, a dále nabízíme na případné pozáruční opravy kompletní pozáruční servis.
Naše dlouholeté zkušenosti realizované týmem profesionálů vám pomohou k dosažení vašich představ o bydlení.

Naše služby

Špatně se orientujete v oblasti
realitního trhu?
Chcete si pořídit novou nemovitost,
ale financovat ji budete z prodeje
vaší stávající nemovitosti
a obáváte se komplikací?
Nemáte volnou dostatečnou časovou
kapacitu na prodírání se v inzerci?
Nemáte zkušenosti
s vyřizováním hypotéky?
Chcete si postavit nový rodinný dům
dle vašich představ, ale nechcete se dohadovat se stavební firmou?

Přijdou vám jednání
s realitními makléři nekonečné?