Skip to content

V přípravě

Rodinné domy Nové Jirny

Výstavba 5-ti samostatně stojících rodinných domů o 2 bytových jednotkách.

Jedná se o pokračování slepé místní komunikace ulice U Potoka obce Jirny a její místní části Nové Jirny, ke které jsou oboustranně přistavěny rodinné domy.

Domy obsahují 2 bytové jednotky ve smyslu vertikálního rozdělení domu včetně pozemkové parcely a včetně připojení na místní komunikace resp. vymezené parkovací stání na vlastním pozemku.

Vstupní disposiční řešení vymezuje rodinný dům o dvou bytových jednotkách. Ve dvou nadzemních podlažích má každá polovina rodinného domu = 1 bytová jednotka v přízemí vstup. Denní (pohotovostní) WC, obývací prostor, samostatnou kuchyň s jídelním koutem a hospodářskou místnost. V patře jsou umístěny 3 pokoje a 2x sociální zařízení, z toho jedno tvoří s rodičovskou ložnicí jeden uživatelský prostor.

Zastavěná plocha domu činí 129,96 m2, součet ploch místností pak činí (46,22 + 51,50) – byt vpravo, resp. (47,17 + 51,50) – byt vlevo = 97,72 + 98,67 = celkem 196,39 m2.

Levá polovina domu ( levý byt ) má obytný prostor orientovaný do boční stěny, vůči sousednímu domu je chráněný pergolou. Pravá polovina domu ( pravý byt ) má hlavní obytný prostor orientován do ulice tak, aby byl dostatečně prosluněn.

Ke stažení

Dispozice

Architektonický návrh

Vizualizace