Prodej prostorné chalupy s dvěma byty a krásnými výhledy na Praze 5 – Lipence

Toužíte po útěku z paneláku do rodinného domku? Exkluzivně Vám nabízíme prodej nemovitosti ideální pro dvougenerační bydlení. Nemovitost se nachází v ulici Jílovišťská na Praze 5 – Lipence. V domě jsou DVĚ bytové jednotky se samostatnými vchody a oddělenými zahradami, které poskytují soukromí pro relaxaci.

Díky odděleným vchodům je také výhodné vytvořit si z jednoho bytu pasivní příjem a využít tuto možnost ke splácení hypotečního úvěru.

Dispozici bytu 3kk o výměře 54m2 v 1.NP tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostorná ložnice, dětský pokoj, který může sloužit také jako pracovna, koupelna s rohovou vanou a toaleta s bidetem, předsíň a chodba.

Dispozici bytu 4+1 o velikosti 83m2 ve 2.NP tvoří uchvacující obývací pokoj, díky velkému množství oken se jedná o prosvětlený byt s krásnými výhledy. Z obývacího pokoje je vstup do dvou ložnic, dále se v bytě nachází kuchyně, pracovna, která může sloužit také jako pokoj pro hosty, koupelna s rohovou vanou a toaleta s bidetem, prostorná předsíň a chodba.

Samotná lokalita nabízí bydlení v nádherné přírodě. Zároveň se však nemovitost nachází na okrajovém území hlavního města. V pěší dostupnosti zastávka MHD – bus 318 “ ´K Chatám” – 19 minut na smíchovské nádraží. V Lipencích najdete veškerou občanskou vybavenost jako je škoda, školka, knihovna, městský úřad, množství volnočasových spolků, letní kino, hřiště, sbor dobrovolných hasičů…

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Zvu Vás na prohlídku.

Pozemek pro komerční využití 4 313m2

Nabízíme vám stavební pozemek o výměře 4.313 m2 pro komerční využití. Dle územního plánu se jedná o plochu občanského vybavení – komerční zařízení. Umožněny jsou tedy stavby a zařízení občanského vybavení pro obchodní, samostatná ubytovací a stravovací zařízení a zařízení nevýrobních služeb. Místo je vhodné například pro výstavbu domovu pro seniory či dětského domovu.

Pozemek se nachází v Jiříkově – město v severních Čechách v okrese Děčín Ústeckého kraje.
Jiříkov se rozprostírá na hranicích s Německem v takzvaném Českém Nizozemí.

Veškeré inženýrské sítě jsou u hranice pozemku.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit.

Prodej prostorné chalupy s krásnými výhledy na Praze 5 – Lipence

Exkluzivně vám nabízíme prodej nemovitosti v ulici Jílovišťská v Praze 5 – Lipence. V domě jsou dvě bytové jednotky se samostatnými vchody a oddělenými zahradami, které poskytují soukromí pro relaxaci. Dispozici bytu 3kk o výměře 54m2 v 1.NP tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostorná ložnice, dětský pokoj, který může sloužit také jako pracovna, koupelna s rohovou vanou a toaleta s bidetem, předsíň a chodba. Dispozici bytu 4+1 o velikosti 83m2 ve 2.NP tvoří uchvacující obývací pokoj, díky velkému množství oken se jedná o prosvětlený byt s krásnými výhledy. Z obývacího pokoje je vstup do dvou ložnic, dále se v bytě nachází kuchyně, pracovna, která může sloužit také jako pokoj pro hosty, koupelna s rohovou vanou a toaleta s bidetem, prostorná předsíň a chodba. Samotná lokalita nabízí bydlení v nádherné přírodě. Zároveň se však nemovitost nachází na okrajovém území hlavního města. V pěší dostupnosti zastávka MHD – bus 318 “ ´K Chatám” – 19 minut na smíchovské nádraží. V Lipencích najdete veškerou občanskou vybavenost jako je škoda, školka, knihovna, městský úřad, množství volnočasových spolků, letní kino, hřiště, sbor dobrovolných hasičů…

Prodej bytu 4+kk, Hackerova ul., Praha 8 – Bohnice

Exkluzivně vám nabízíme prodej prostorného bytu v ulici Hackerova, v Praze 8 Bohnicích. Byt se nachází ve 4. NP osmipodlažního zrekonstruovaného panelového domu s výtahem. Byt momentálně prochází kompletní nákladnou rekonstrukcí, vše bude nové, nepoužité. Jedná se o jedinečnou příležitost, v případě podpisu rezervační smlouvy do 10.01.2021 nabízíme možnost ovlivnit interiér bytu tj. vybrat si podlahy, zárubně, dveře, obklady a sanitu. V rámci rekonstrukce vznikne byt o dispozici 4+kk a celkové výměře 75,7 m2, budou vybudovány nové rozvody kanalizace, vody a elektřiny, štukové omítky vč. perlinky, vystěrkované podlahy vč. kročejové izolace a laminátových plovoucích podlah, obložkové zárubně vč. interiérových dveří a koupelna s vanou. K bytu náleží sklep. Byt je v družstevním vlastnictví, začátkem roku 2021 je plánován převod do osobního vlastnictví, je tedy možné ho financovat prostřednictvím předhypotečního úvěru se kterým vám rádi pomůžeme. Parkování v ulici. Výborná dopravní dostupnost, zastávka autobusu 7 minut od domu, autobusem na metro C Kobylisy. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost, v blízkosti je školka, základní škola, množství obchodů a restaurací, poliklinika, OC Krakov. Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, hned za domem je les, v okolí je několik dětských a sportovních hřišť. V blízkosti najdete Bohnický rybník, Botanickou zahradu, ZOO, Trojský zámek, Drahanské údolí. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Prodej chaloupky v obci Věž

Exkluzivně vám nabízíme prodej malebné chaloupky před rekonstrukcí. Zděná chalupa se nachází v obci Věž – cca 12 km od Havlíčkova Brodu. Skládá se z hlavní místnosti, obytné kuchyně, koupelny s vanou, prostorného zádveří, spíže, dvou sklepů, technické místnosti a velikého půdního prostoru připraveného pro případnou vestavbu. K dispozici je zahrádka o výměře 257m2. Objekt je napojen na vodu a elektřinu. V příštím roce se bude v celé obci budovat nová kanalizace vč. kanalizačních přípojek k jednotlivým domům. Obec je plynofikovaná, přípojka plynu je na hranici pozemku. V pěší vzdálenosti se nachází autobusová zastávka, ZŠ, MŠ, Zámek Věž, potraviny, pošta…Pro více informací si neváhejte domluvit prohlídku.

Prodej klimatizovaného bytu 3+kk/B, Na Petřinách, Praha 6

Exkluzivně vám nabízíme prodej luxusního designového bytu 3+kk s balkonem a sklepem v ulici Na Petřinách, v Praze 6. Byt se nachází v 2. NP udržovaného nízkopodlažního domu. V bytě proběhla kompletní nákladná rekonstrukce, při níž byly použity nadstandardní materiály. V rámci rekonstrukce byly vybudovány nové rozvody kanalizace, vody a elektřiny s nadstandardním počtem zásuvek v každé místnosti. Štukové omítky vč. perlinky, vystěrkované podlahy vč. kročejové izolace a laminátových plovoucích podlah, nové radiátory Radik Klasik, obložkové zárubně vč. interiérových dveří, koupelna s vanou, samostatná toaleta, kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, designové interiérové osvětlení, vestavěné skříně v předsíni. V obývacím pokoji a v ložnici byly kvůli větrání instalovány klimatizační jednotky. Výborná dopravní dostupnost, metro „A“ Petřiny v docházkové vzdálenosti. Parkování v ulici. V místě je veškerá občanská vybavenost – škola, školka, gymnázium, pošta, množství obchodů a restaurací. Za domem je udržovaná společná zahrada, kterou je možné využívat. V blízkosti park Ladronka, Obora Hvězda, Břevnovský klášter, Libocký rybník, Divoká Šárka.

Bytu 4+kk/L, Hurbanova, Praha 4 – Krč

Exkluzivně vám nabízíme prodej výjimečného bytu v ulici Hurbanova, v Krči. Byt se nachází v 8. NP zrekonstruovaného panelového domu s výtahem. Byt momentálně prochází kompletní nákladnou rekonstrukcí, vše bude nové, nepoužité. Jedná se o jedinečnou příležitost, v případě podpisu rezervační smlouvy do 30.6.2020 nabízíme možnost ovlivnit interiér bytu tj. vybrat si podlahy, zárubně, dveře, obklady, sanitu, osvětlení, vypínače, zásuvky, kuchyňskou linku. V rámci rekonstrukce vznikne byt o dispozici 4+kk/L a celkové výměře 61,2 m2, budou vybudovány nové rozvody kanalizace, vody a elektřiny, štukové omítky vč. perlinky, vystěrkované podlahy vč. kročejové izolace a laminátových plovoucích podlah, nové radiátory Radik Klasik, obložkové zárubně vč. interiérových dveří, koupelna s vanou, dvěma umyvadly a dvěma toaletami, rohová kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, interiérové osvětlení. K bytu náleží komora na patře. Byt je v osobním vlastnictví, je možné ho financovat prostřednictvím hypotečního úvěru se kterým vám rádi pomůžeme. Parkování v ulici. Výborná dopravní dostupnost, zastávka autobusu 5 minut od domu, 3 zastávky autobusem na metro C Kačerov. V místě se nachází veškerá občanská vybavenost, v blízkosti školka, základní škola, gymnázium, Lidl, množství obchodů a restaurací, Thomayerova nemocnice. Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, v okolí je několik dětských a sportovních hřišť, Kunratický les.

Byt 4+1/L, Praha 4 – Chodov

Exkluzivně vám nabízíme prodej prostorného bytu 4+1/L o výměře 97 m2. Byt se nachází ve 4. NP nízkopodlažního zrekonstruovaného panelového domu bez výtahu v ulici Šalounova v Praze 4 – Chodov. Byt se skládá ze čtyř samostatných neprůchozích pokojů, kuchyně, šatny, koupelny s vanou, dvou toalet a chodby. Z obývacího pokoje je vstup na zasklenou lodžii, do ložnice je vstup přes šatnu – viz. plánek. Byt je po částečné rekonstrukci – plastová okna, nové podlahy, výmalba, dveře, obložení koupelny, kuchyňská linka – vše je nové, dosud nepoužité, okamžitě k nastěhování. Byt je v družstevním vlastnictví, neplatíte 4% daň z nabytí nemovitosti, možnost financování hypotékou pouze se zástavou jiné nemovitosti. Splacená anuita. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost. V pěší dostupnosti je metro „C“ Opatov. Lokalita plná zeleně. Doporučuji prohlídku.

Byt 3+kk/L, Jasmínova, Praha 10 – Záběhlice

Připravujeme pro vás designový byt 3+kk s lodžií a sklepem. Byt se nachází v 1. patře udržovaného domu v ulici Jasmínová, v Praze 10 – Záběhlicích. V rámci rekonstrukce byly vybudovány nové rozvody kanalizace, vody a elektřiny s nadstandardním počtem zásuvek a datových rozvodů v každé místnosti. Štukové omítky vč. perlinky, vystěrkované podlahy vč. kročejové izolace a laminátových plovoucích podlah, nové radiátory Radik Klasik, obložkové zárubně vč. interiérových dveří, protipožární vchodové dveře s bezpečnostní vložkou, koupelna s vanou, samostatná toaleta, kuchyňská linka vč. vestavěných spotřebičů, interiérové osvětlení, klimatizace. Byt se nachází v klidné lokalitě plné zeleně, v okolí je veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost, zastávka tramvaje je hned u domu. Byt je v OV, tudíž je možné ho financovat pomocí hypotečního úvěru, se kterým vám rádi pomůžeme.

Prodej jedinečného designového domu v Praze 9 v Horních Počernicích

Exkluzivně vám nabízíme prodej jedinečného designového rodinného domu, který lze využít i jako dvougenerační. Dům se nachází v Praze 9 v Horních Počernicích v ulici Mezilesí. Dům svojí dispozicí 7+kk a prostornou terasou nabízí velmi komfortní a jedinečné bydlení, avšak svojí variabilitou umožňuje bez stavebních úprav rozdělení na dvě bytové jednotky s vlastními vstupy. V tomto případě vzniknou dvě bytové jednotky s dispozičním řešením 4+kk a 3+kk s terasou. Zděná garáž pro jeden vůz a druhé parkovací místo na pozemku odděluje pozemek od sousedního domu. Upravená zahrada s venkovní terasou a luxusní pergolou poskytuje naprosté soukromí a prostor k relaxaci. Na pozemku se nachází vrtaná studna a samostatný volně přístupný sklep u domu. Dům je po velmi precizní kompletní rekonstrukci, která probíhala v několika etapách. Vstupní dveře jsou bezpečnostní, hliníkové se skrytými panty, se samozamykacím zámkem. Okna a balkonové dveře jsou hliníkové se skrytými panty, trojskly a předokenními roletami na dálkové ovládání. Podlaha je litá, je u ní možné nátěrem měnit barvu nebo je vhodná jako podklad pro jakoukoliv podlahu. Litý je i sprchový kout a oblast kolem umyvadla. Dveře a kuchyň jsou stříkané, kvůli možnosti změnit barvu. Pracovní deska kuchyně je z umělého kamene Denbacor, je bez spojů, vcelku, s vylitým dřezem, plynule přecházející do obkladu stěny za kuchyňskou linkou. Ze stejného materiálu je i jídelní stůl a konferenční stolek. Umělý kámen je možné při jeho porušení zbrousit a tím ho zcela opravit. Na terase je hliníková pergola značky Brustor na dálkové ovládání, která má dešťové čidlo, po okrajích skryté okapy s odvodem vody v jedné noze do zahrady, naklápěcí lamely, které lze zavřít do pevné střechy, která neproteče a v nich zabudované osvětlen. Pergola má screen, který lze stahovat až k zemi. Na terasu je z domu vyvedena elektrická zásuvka a voda.
V 2. NP je vinylová podlaha, která je odhlučněna od spodního patra. Veškeré příčky jsou odhlučněny stejně jako všechny dveře, které mají nejvyšší možný stupeň odhlučnění a padací práh, značky Sapeli. V každém patře je elektrický kotel. Příjezdová brána a garážová vrata jsou na dálkové ovládání. V garáži je litá podlaha s možností nátěru pro změnu barvy.